Meramlı tekvandocular Çocuk Oyunlarına katılıyor
21-23 Nisan 2012 tarihleri arasında Konyada yapılacak 2. Uluslararası Çocuk Oyunlarına katılacak tekvandocuların seçmeleri Atatürk Spor Salonunda yapıldı
21-23 Nisan 2012 tarihleri arasında Konya’da yapılacak 2. Uluslararası Çocuk Oyunları’na katılacak tekvandocuların seçmeleri Atatürk Spor Salonu’nda yapıldı. Seçmelere 6 sıklette katılan Meram Belediyespor, 6 birincilik kazanarak takım halinde şampiyon oldu. Bu yıl ikincisi düzenlenecek Uluslararası Çocuk Oyunları’na katılacak tekvandocuların seçmeleri yapıldı. Meram Belediyesporlu tekvandocular 6’da 6 yaparak takım halinde şampiyon oldular. Oldukça çekişmeli geçen müsabakalar sonucunda birinci olan sporcularımız şöyle: Erkekler: Oğuzhan Bakır (37 kg), Osman Demiş (45 kg), Yahya Güler (65 kg), Bayanlar: Fatma Nur Canan (44 kg), Zeliha Ağrıs (47 kg), Melisa Nur Uysal (59 kg). Ayrıca Meram Belediyesporlu Furkan Çakır (37 kg) ile Fatma Keleş (44 kg) ise Milli Takım adına turnuvaya katılacak. Meram Belediyespor tekvando takımı teknik heyeti, 21–23 Nisan 2012 tarihleri arasında yapılacak 2. Uluslararası Çocuk Oyunları’nda ülkemizi ve şehrimizi en iyi şekilde temsil edeceklerini söyledi.
SPOR SEVRİSİ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.