Meramlı tekvandocular 12 madalya aldı
Meram Belediyespor tekvando takımı, başarıdan başarıya koşuyor. Karaman’da yapılan şampiyonada 12 madalya kazanan tekvandocularımız yıldızlar ve büyüklerde takım halinde üçüncü oldu.
Şampiyonaya 15 sporcu ile katılan Meram Belediyespor 12 madalya kazandı. Yıldızlarda ve büyüklerde takım halinde üçüncü oldu. Yıldızlarda Fatma Nur Kalmış (37 kg) ve Beyza Nur Kanbur (51kg) birinci; Zeliha Ağrıs (37kg), Ayşe Nur Çiftçi (41 kg) ve Ümmü Gülsüm Koçak (+62 kg) ikinci; Melisa Nur Uysal(51 kg), Salih Taşkınoğlu (57 kg) ve Elif Yazan (47 kg) üçüncü oldu. Genç Bayanlarda Fatma Nur Kalmış (52kg) üçüncü, Genç Erkeklerde Mehmet Gürler (55 kg) ikinci, Büyük Bayanlarda ise Melis Ağrıs (73 kg) ile Büyük Erkeklerde Muhammet Talha Sarı (74 kg) birinci oldu. Meram Belediyespor Tekvando Takımı Antrenörü Ali Yıldız, “Şampiyonaya çok sayıda milli sporcu ve Türkiye şampiyonu katılmasına rağmen çok büyük bir başarı elde ettik. Hedefimiz Türkiye Şampiyonası’nda şehrimizi en iyi şekilde temsil etmek” dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.