Meramlı Can gümüş madalya kazandı
Anadolu Yıldızlar Ligi Tekvando Şampiyonası Türkiye Finalleri Sivas’ta yapıldı. Meram Belediyesporlu Havva Nur Can, 47 kilo bayanlarda dünya dereceli rakiplerini yenerek gümüş madalya kazandı.
Anadolu Yıldızlar Ligi Tekvando Şampiyonası Türkiye Finalleri Sivas’ta yapıldı. Meram Belediyesporlu Havva Nur Can, 47 kilo bayanlarda dünya dereceli rakiplerini yenerek gümüş madalya kazandı. Meram Belediye Başkanı Fatma Toru, gümüş madalya kazanan Havva Nur Can’ı tebrik ederek, “Kulübümüz sporcuları tekvando, jimnastik ve wushu gibi branşlarda önemli başarılara imza atıyorlar. Havva Nur Can’ı ve antrenörlerimizi kutluyorum. Özellikle bireysel branşlarda spora verdiğimiz destek devam edecek” dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.