Menteşe: 2. yarıda daha güçlü olacağız
Bank Asya 1. Lig ekiplerinden Gaziantep Büyükşehir Belediyespor, ikinci yarı hazırlıklarını tesislerinde sürdürüyor.
Teknik direktör Cemal Gürsel Menteşe, ikinci yarı hazırlıklarının yoğun bir tempoda sürdüğünü, ilk yarıda çekilen sıkıntıların yaşanmaması için şimdiden gereken tedbirleri alacaklarını söyledi. Gaski Tesisleri’nde günde çift idmanla ikinci yarı hazırlıklarını sürdüren mavi-beyazlı ekipte moraller yüksek. Antrenmanlarda hırslı oldukları gözlenen futbolcuların, ayrıca neşeli oldukları gözlendi. Teknik direktör Menteşe, yaptığı açıklamada, transfer çalışmalarının devam ettiğini ifade ederek, “Şimdi 3 oyuncuyu renklerimize bağladık. Bize katılan Kenan, Ramazan ve Uğur Erdoğan’ın faydalı olacaklarına inanıyorum. Şu anda transfer çalışmalarımız sürüyor” diye konuştu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.