Mehmet: Kazandığımız için mutluyuz
Torku Konyaspor’un başarılı sol beki Mehmet Uslu 1-0 kazınalan Gençlerbirilği maçı sonrasında konuştu
Kazandıkları için mutlu olduklarını belirten Uslu, “7 maçlık bir yenilmezlik serisinden sonra iki haftadır mağlup oluyorduk. Gençlerbirliği maçından taraftarımızın desteğiyle galip gelmek istiyorduk. Saha ve seyirci avantajımızı kullanarak bunu da başardık. O yüzden mutluyuz. Şimdi önümüzde zorlu bir Beşiktaş maçımız var. En iyi şekilde hazırlanıp oradan da istediğimiz sonucu alıp yolumuza devam etmek istiyoruz. Beşiktaş maçının kolay olmayacağını biliyoruz, ama bizim de en az onlar kadar puan ya da puanlara ihtiyacımız var. Büyük bir ihtimalle taraftarlarımız bizi orada yalnız bırakmayacak ve bize destek verecekler. Onların desteği ile Ankara'dan puansız dönmeyiz diye düşünüyorum” dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.