Mehmet Karabağ torun sahibi oldu
Türkiye Spor Yazarları Derneği Konya Şubesi Lokal İşletmecisi Mehmet Karabağ ve eşi Zeliha Karabağ erkek torun sahibi oldular.
Konya Hospital Hastanesi Kadın Doğum Operatörü, uzman Dr. S. Tülin Gezginç ile Çocuk Uzman Dr. Şeref Yıldızlar tarafından gerçekleştirilen doğum sonucunda Emel-İsa Karabağ çifti, sağlıklı bir erkek çocuğuna kavuştular. Mehmet Taha ismi verilen yavruya uzun ömürler diler, genç anne ve baba İsa- Emel çifti ile Kılınç ve Karabağ ailelerini kutlarız.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.