Mehmet Baykan Bursa’da
Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Genel Başkanı Mehmet Baykan Bursa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'nu ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünü ziyaret etti
Bu ziyaret sırasında TFF Bölgesel Amatör Lige katılacak kulüplerin başkan ve idarecilerle bir araya gelmiş sorunlarını ve taleplerini dinleyen Baykan, gelişmeler ile ilgili bilgiler vermiştir. Taban Birlikleri Başkanları TFF Bursa Böle Müdürü Atilla Dönmez, Futbol İl Temsilcisi M. Cem Gençoğlu, TÜFAD Bursa Şube Başkanı Metin Begüm, TFFHGD Bursa Şube Başkanı Ümit Akkuş ve Saha Komiserleri Derneği Bursa Şube Başkanı Ercan Ütücü ile bir araya gelerek 2009 – 2010 sezonunun değerlendirmesini yaparak bilgi alışverişinde bulunuldu. Daha sonra ise Bursa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Yönetim Kurulu ile birlikte ayrıca bir toplantı yaparak tüm konularla ilgili durum değerlendirmesi yapıldı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.