MEDAŞ’tan gazetemize ziyaret
MEDAŞ Genel Müdür Yardımcısı ve Genel Müdür Danışmanı Eyüp Erduran, gazetemize nezaket ziyaretinde bulundu.
Erduran, özelleştirme sürecinin ardından MEDAŞ’da yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Eyüp Erduran, kesintisiz hizmet sunmayı hedeflediklerini ve vatandaşların her türlü şikayetlerine etkin ve hızlı çözüm getirmeyi amaçladıklarını kaydetti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.