Masa Tenisinde okullar yarıştı
Okul Sporları İl Tertip Komitesinin 2013-2014 faaliyet programında yer alan Okullararası Minik-Küçük Kız-Erkek Masa Tenisi müsabakaları 05-06 Nisan tarihlerinde yaklaşık 90 sporcunun katılımı ile Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Masa Tenisi
Okul Sporları İl Tertip Komitesinin 2013-2014 faaliyet programında yer alan Okullararası Minik-Küçük Kız-Erkek Masa Tenisi müsabakaları 05-06 Nisan tarihlerinde yaklaşık 90 sporcunun katılımı ile Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Masa Tenisi Salonu'nda yapıldı. Minik kızlarda 2 okul 6 sporcu, minik erkeklerde 2 okul 8 sporcu, küçük kızlarda 8 okul 29 sporcu ve küçük erkeklerde 13 okul 47 sporcunun katıldığı müsabakalar sonucunda dereceye giren okullar ise şu şekilde; Küçük Erkekler 1. Özel Merve Selçuklu Abdullah Aymaz O.O , 2. Özel Ted Ereğli O.O, 3. Mehmet Bayır O.O. Küçük Kızlar 1. Ereğli Halime Demirel O.O,2.Halkapınar Y.B.O, 3. Vali Necati Çetinkaya O.O Minik Erkekler,1. Özel Merve Meram Abdullah Aymaz O.O, 2.100. Yıl Mahallesi Ahmet Haşhaş O.O Minik Kızlar 1. Özel Merve Meram Abdullah Aymaz O.O, 2. 100. Yıl Mahallesi Ahmet Haşhaş O.O
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.