Masa Tenisinde DSİ birinci oldu
Masa Tenisi Büyükler İl Klasman Birinciliği tamamlandı.Masa Tenisi Büyükler İl Klasman Birinciliği tamamlandı
Masa Tenisi Büyükler İl Klasman Birinciliği tamamlandı.Masa Tenisi Büyükler İl Klasman Birinciliği tamamlandı. Türkiye Masa Tenisi Federasyonu faaliyet programında yer alan Büyükler İl Klasman Birinciliği 10 Mart 2012 tarihinde yapıldı. Müsabakalar ferdi ve takım kategorilerinde yapılırken müsabakalarda takımlar klasmanında 15 takımdan 51 sporcu, ferdi kategoride ise 15 takımda 49 sporcu mücadele etti. DSİspor hem erkeklerde hem de bayanlarda birinciliği kazandı. Ferdi kategoride ise erkeklerde Mustafa Saraç birinci, Muammer Çokyürür ikinci, Ahmet Özdiz üçüncü oldu. bayanlarda ise sıralama Emine Çelikkol, Rukiye Es ve Pelin Demircioğlu şeklinde oluştu.
SPOR SERVİSİ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.