M. Merve Özdemir, Konya şampiyonu oldu
Okullar arası düzenlenen Eskrim Konya İl Birinciliğinde, Merve-Mehmet Özdemir İlköğretim Okulu Takım sporlarında Erkeklerde ve Kızlarda tüm rakiplerini geride bırakarak Konya 1.ligini elde etti
Okullar arası düzenlenen Eskrim Konya İl Birinciliğinde, Merve-Mehmet Özdemir İlköğretim Okulu Takım sporlarında Erkeklerde ve Kızlarda tüm rakiplerini geride bırakarak Konya 1.ligini elde etti. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl müdürlüğü bünyesinde yer alan Eskrim salonunda yapılan Okullar arası Eskrim Konya İl Birinciliğinde başarılı müsabakalar çıkartan Mehmet Özdemir İlköğretim Okulu takımlarda hem erkeklerde, hem de bayanlarda Konya birinciliğine ismini yazdırdı. Ferdi müsabakalarda ise Alperen Gökgündüz 1. Veysel Dalkıran 2. ve Asım Coşkun 3. oldu. Bayanlarda ise Hevra Altay 3. oldu. Merve-Mehmet Özdemir İlköğretim Okulu Müdürü Ömer Faruk Orhan “Hem eğitimde, hem de spor’da başarımız devam ediyor son olarak Okulumuz öğrencilerinin katıldığı Okullar arası Eskrim Konya İl Birinciliğinde başarılı müsabakalar çıkartarak Konya birincisi olmaları bizleri çok mutlu etmiştir. Bu başarıya imza atan antrenör ve sporcularımızı canı gönülden kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum” dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.