Ladikspor’un primi tatil
Amatör 1. Küme’ye yükselen Ladiksporlu oyuncular, şampiyonluğu tatilde kutlayacak.
2009-2010 sezonunu şampiyon olarak tamamlayarak 1. Küme’ye yükselen Ladikspor’da şampiyonluk primi olarak tatile götürme sözü verildiği öğrenildi. Büyük bir başarı elde ederek sponsorsuz olarak tarihinde ilk kez şampiyon olan yeşil-mavi-beyazlı oyuncuların yapacağı tatilin yol masrafının kulüp tarafından karşılanacağı ve Ladik Belediye Başkanı Şükrü Tınas’ın oyunculara bu konuda söz verdiği öğrenildi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.