Kütüphaneli nargile salonu beğeniliyor
Seviyeli nezih bir ortamlarının olduğunu söyleyen İşletme sahibi Serdar Usman, elma lüleli nargile ile farklı olduklarını söyledi.
Nargile meraklıları için yeni açılan ‘Selçuklu Cafe ve Kültür Evi’ tarafından yeni başlayan elma lüleli nargile uygulaması ilgi çekiyor. Özellikle akşam iş yorgunluğunun ardından arkadaşlarıyla sohbet etmek üzere seviyeli nargile salonlarını tercih edenlerin yeni adresi olan Selçuklu Cafe kütüphanesiyle de takdir topluyor. Seviyeli ve nezih bir işletmelerinin olduğunu söyleyen işletme sahibi Serdar Umsan “Müşterilerimiz arasında iş dünyasından siyaset dünyasına, emeklisine, öğretmen ve öğrencisine kadar herkesin ilgi odağı olduk” dedi. Türk sanat ve halk müziği eşliğinde sedir tarzı oturma düzeniyle bir ev ortamı havası verilen kafede nargilenin yanı sıra sıcak ve soğuk tüm içecek çeşitleri bulunuyor.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.