Kulüplerarası güreş şampiyonası başladı
Türkiye Kulüplerarası Grekoromen Güreş Şampiyonası, İzmirde başladı.
Celal Atik Spor Salonu’ndaki şampiyonanın ilk gününde 55 ve 66 kilo müsabakaları yapılıyor. Toplam 52 sporcunun yer aldığı bu iki sıklette final karşılaşmaları akşam seansında yapılacak. İzmir Büyükşehir Belediyesi güreş takımının yanı sıra, İstanbul, Ankara, Konya, Kayseri, Isparta, Adana, Rize, Bursa, Erzurum, Çankırı, Aksaray, Samsun, Eskişehir, Elazığ, Siirt, Malatya ve Burdur bölgelerinin kulüpleri şampiyonada mücadele veriyor. Şampiyona yarın yapılacak final müsabakaları ile sona erecek.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.