Kuluda satranç turnuvası heyecanı
Kulu Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından ilçe genelinde okullar arası satranç turnuvası düzenlendi
Kulu Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından ilçe genelinde okullar arası satranç turnuvası düzenlendi. Kulu Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Kapalı Spor Salonu’nda yapılan turnuvada, minikler, yıldızlar ve gençler olmak üzere 3 kategoride yarışma yapıldı. Turnuva sonucunda miniklerde 60. Yıl İlköğretim Okulu öğrencilerinden Muhammed Enes Utku, yıldızlar kategorisinde Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu’ndan Ezgi Nur Güler ve Gençler Kategorisinde ise Kulu Anadolu İmam Hatip Lisesi’nden Eren Özkul birinci oldu. Dereceye girenlere ödüllerinin 23 Nisan’da törenle verileceği bildirildi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.