Küçük Erkekler potada 3 maç var
Basketbol Liglerinde bugün 3 karşılaşma oynanacak.
Küçük Erkeklere dahil yarı final maçları öncesi 100. Yıl Spor Salonu’nda iki önemli karşılaşma oynanacak. Bedensel Engelliler Basketbol Ligi’nde mücadele eden temsilcimiz Konya Engelliler Gücü, saat 11.00’de Adana Martı ile karşılaşacak. Bu maçın ardından saat 14.00’te Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi’nde mücadele eden temsilcimiz Genç SÜSK, Afyon Telekom’u konuk edecek. Bu maçın ardından Küçük Erkekler Ligi’nde yarı final mücadeleleri yapılacak. Müsabakaların programı şöyle: 15:30 SÜSK-Genç SÜSK, 17:00 Konya Gücü-Yeni Sağlıkspor, 18:30 Diltaşspor-Akşehir Belediye Kültürspor.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.