Konyasporlu oyunculardan final pozu
Konyasporlu oyuncular Kasımpaşa karşısındaki 2-0'lık galibiyet ve beraberinde gelen Türkiye kupası final sevinci sonrası soyunma odasından bir fotoğraf paylaştı.
Konyasporlu oyuncular Kasımpaşa karşısındaki 2-0'lık galibiyet ve beraberinde gelen Türkiye kupası final sevinci sonrası soyunma odasından bir fotoğraf paylaştı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.