Konyaspor'lu gençlerin basketbol sevgisi başka
Spor Toto Türkiye Kupası 8li Final maçlarına yoğun ilgi var. Final maçlarını Konyalı basketbolseverlerin yanısıra Bank Asya 1. Ligde şampiyonluk mücadelesi veren Konyasporun genç futbolcuları da il
Spor Toto Türkiye Kupası 8’li Final maçlarına yoğun ilgi var. Final maçlarını Konyalı basketbolseverlerin yanısıra Bank Asya 1. Lig’de şampiyonluk mücadelesi veren Konyaspor’un genç futbolcuları da ilgi gösterdi. Selçuklu Belediyesi Spor Salonu’nda ilk gün oynanan Banvit-Tofaş ve Efes Anadolu-Fenerbahçe maçlarını yeşil-beyazlı ekibin genç futbolcuları Recep Aydın, Feyyaz Belen ve Serbay Yağız ile yeşil-beyazlı ekibin teknik direktörü Osman Özdemir’de izledi. Zevkli ve heyecanlı geçen karşılaşmaları sonuna kadar izleyen genç futbolcular, tribünlerin tıklım tıklım dolmasına imrendiklerini, Konyaspor’lu taraftarların da maçlara gelerek kendilerine destek vermelerini istediler.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.