Konyasporlu Emine bronz madalya aldı
Konyasporlu badmintoncu Emine Seçkin, Dubai'dekli turnuvada Çift Bayanlarda Belçikalı partneri ile ve karışık çiftlerde (mix) 3’üncü olarak bronz madalya kazandı.
1-8 Nisan tarihleri arasında Dubai’de yapılan ve Olimpiyatlara katılabilme adına ciddi puan veren Uluslararası Parabadminton turnuvasına, Konyaspor’dan antrenör Ahmet Bozdam ile sporculardan Emine Seçkin ve Zehra Bağlar katıldı.
Olimpiyatlara katılabilecek tüm sporcuların mücadele ettiği turnuvada, yeşil-beyazlı ekibin genç sporcusu Emine Seçkin, Çift Bayanlarda Belçikalı partneri ile ve karışık çiftlerde (mix) 3’üncü olarak bronz madalya kazandı. Emine Seçkin tek bayanlarda çeyrek finalde elenirken, Zehra Bağlar 3’üncü turda turnuvaya veda etti. Konyasporlu badmintoncular, 21-28 Nisan’da Uganda’da ki turnuvaya da katılacak.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.