Konyaspor’dan Yükseloğulları’na teşekkür
Konyaspor yönetim kurulu yeşil-beyazlı ekibin resmi internet sitesinde yayınladığı bir mesajla, deplasman masraflarını karşılayan Yükseloğullarına teşekkür etti.
Yönetim kurulunun mesajı şöyle: “Konyaspor'un, Bank Asya 1.Lig'in 14.haftasında 29 Kasım Pazar günü oynadığı Adanaspor maçının deplasman masraflarını karşılayan Yükseloğulları Gıda San. ve Ticaret Anonim Şirketi sahiplerinden Hakan Yüksel'e kulübe yaptığı katkıdan dolayı teşekkür ediyor, bu katkının diğer kişi, kurum ve kuruluşlara da örnek teşkil etmesini diliyoruz.”
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.