Konyaspor’dan başsağlığı mesajı
Konyaspor yönetim kurulu, kulübün eski yönetim kurullarında görev alan Muhsin Dinek’in annesinin vefatı üzerine bir başsağlığı mesajı yayınladı.
Yönetim kurulu resmi internet sitesinde yayınlanan mesajında şu görüşlere yer verdi. “Kulübümüz eski başkan yardımcılarından ve As Başkanlarından Muhsin Dinek’in annesi Nazmiye Dinek’in vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Cenaze dün ikindi namazını müteakip Kavak Kasabası’nda kılınacak cenaze namazı sonrası toprağa verildi. Merhumeye Cenab-ı Allah’tan rahmet, kederli ailesi ve yakınları başta olmak üzere sevenlerine başsağlığı ve sabırlar dileriz.”
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.