Konyaspor’dan Akyürek’e teşekkür
Konyaspor yönetim kurulu İstanbul’da oynanan yükselme grubu maçlarında takıma destek olan Büyükşehir belediye Başkanı Tahir Akyürek’e teşekkür etti.
Yönetim resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi. “İstanbul’da oynanan Bank Asya 1.Lig Yükselme Grubu Adanaspor ve Karşıyaka maçlarında tribünde yer alarak takımımıza olan maddi manevi desteklerini sürdüren Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, bugün Altay ile yapacağımız final maçında da Konyaspor’un yanında olacaktır. Göreve geldiğimiz günden bu yana ve geçmiş dönemlerde Konyaspor’un en büyük ve önemli destekçilerinden olan Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek’e vermiş olduğu ve bundan sonraki süreçlerde de sağlayacağı maddi-manevi katkılardan dolayı camiamız adına bir kez daha teşekkür ediyoruz.”
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.