Konyaspor’da Recep Aydın’a da yol verildi
Yeni sezona güçlü bir kadro ile girmenin hesaplarını yapan, ancak evdeki hesabını çarşıya bir türlü uyduramayan Konyaspor’da yaprak dökümü devam ediyor.
Kartal’da, Kızılcahamam ikinci etap kampının tamamlanmasının ardından teknik heyetini görüşleri doğrultusunda 2010-2011 sezonu öncesi Caner Ağca, Serhat Akyüz, Recep Aydın, Feyyaz Belen ve Radivoje Lekic ile yollar ayrıldı. Özellikle Lekic konusunda sınıfta kalan Konyaspor yönetimine, taraftarlardan büyük tepki aldı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.