Konyaspor’da hazırlıklar için geri sayım
Bank Asya 1. Ligde, şampiyonluk yarışını ikinci yarıda da sürdürecek olan Konyasporda hazırlıklar için geri sayım başladı.
Yeşil-beyazlı takımda tatil 26 Aralık Cumartesi günü sona erecek ve futbolcular ikinci yarı hazırlıkları için Antalya Belek’te Sirena Golf otelde kampa girecekler. 16-17 Ocak’ta başlayacak ikinci yarı öncesi yoğun antrenmanlarla birlikte 4-5 hazırlık maçı oynayacak olan Konyaspor’da, ikinci yarı öncesi ilk antrenman Cumantesi günü öğleden sonra Sirena Golf otelin sahasında gerçekleştirilecek.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.