Konyaspor’da genel kurul günü
Torku Konyaspor Olağan Genel Kurulu bugün gerçekleştirilecek.
Torku Konyaspor Olağan Genel Kurulu bugün gerçekleştirilecek. Mevlana Kültür Merkezi Sultan Veled Salonunda yapılacak kongre Saat 18.30’da başlayacak. Kongrenin ilk toplantısında çoğunluk sağlanamazsa ikinci toplantı 2 Nisan Çarşamba günü aynı yer ve saatte çoğunluğa bakılmaksızın gerçekleştirilecek.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.