Konyaspor'da bir sakatlık daha
Atiker Konyaspor'un başı sakatlıklarla dertte. bir taraftan sakat oyuncuların iyileşmesi beklenirken sakatlık haberleri de bitmiyor. son olarak yeşil-beyazlı ekipte Traore'den sakatlık haberi geldi
Yapılan açıklama şu şekilde:
Oyuncumuz Abdou Razack Traore dün yapılan antrenmanda aldığı darbe sonrası idmanı yarıda bırakmıştır. Bugün çekilen MR'ın ardından sol diz iç yan bağlarında 1. derece zorlanma tespit edilmiştir. Traore'nin 2-3 hafta içinde maç yapabilir durumda olması beklenmektedir.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.