Konyaspor’a destek olanlara teşekkür plaketi
Konyasporda Bayrak As kampanyasında 20 bin Euro bağışta bulunan Romanyada yaşayan Konyalı iş adamı Hacı Vural ve ortağı Avukat Süleyman İslambaya, Boluspor ile oynanan karşılaşma öncesinde Büyükşehir Belediyesi Atatürk Stadyumunu dolduran taraftarların al
Geçtiğimiz günlerde başlayan “Bayrak As” kampanyasına Romanya’dan katılan ve 20 bin Euro bağışta bulunan Konyalı İş adamı Hacı Vural ve ortağı Avukat Süleyman İslambay’a katkılarından dolayı Kulüp Başkanı Bahattin Karapınar ve Başkan Yardımcısı Ekrem Coşkun tarafından birer teşekkür plaketi verildi. Büyükşehir Belediyesi Atatürk Stadyumu’nda oynanan Boluspor maçımızdan önce gerçekleşen ödül töreni sonunda tribünleri dolduran taraftarlar, Konyaspor’a katkıda bulunan iş adamlarını ayakta alkışladı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.