Konyaspor'a 60 bin TL ceza
Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), yaptığı toplantı sonrasında aldığı kararları açıkladı.
Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), yaptığı toplantı sonrasında aldığı kararları açıkladı. PFDK'dan yapılan açıkmaya göre Konyaspor'a 60.000 TL para cezası verdi. 17.02.2014 tarihinde oynanan Torku Konyaspor-Sanica Boru Elazığspor Spor Toto Süper Lig müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle takdiren 40.000 TL, yine aynı müsabakada Torku Konyaspor Kulübü'nün, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 20.000TL para cezası ile cezalandırdı. Cezaların birleştirilmesi suretiyle Torku Konyaspor Kulübünün, toplam 60.000 TL para cezası ile cezalandırılmasına karar verildi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.