Konyaspor yönetimi takımı boş bırakmıyor
Konyasporun antrenmanlarını Başkan Bahattin Karapınar, 2. başkan Ömer Atiker, başkan yardımcısı Mustafa Küçüksöker, Ekrem Coşkun, basın sözcüsü Cengiz Yönet, as başkan ve alt yapı sorumlusu Yusuf Selek ile 2. başkan Ömer Atiker'in kardeşi Mehmet Atiker ve
Atiker ve Tezcan, Konyaspor yönetimine Gaziantep maçıyla başlayacak olan sezonun ikinci yarısında başarı dileğinde bulundular. Teknik heyet ve oyuncularla bir süre sohbet eden Kulüp Başkanı Bahattin Karapınar ve yöneticiler, Gaziantep Belediye maçıyla başlayacak sezonun ikinci yarısında başarılar dileğinde bulunurken, temsilcimizin Süper Lig hedefine ulaşacağına olan inançlarını tekrarladılar.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.