Konyaspor yönetimi iyi bir kaleci peşinde
Konyaspor’da, Pazartesi günü yaşanan hareketlilikten sonra dış transfere ara verildi..
İki gündür temaslarını sürdüren yeşil-beyazlı yöneticiler, imzaların bugünden itibaren devam edebileceğini ileri sürdüler.. Genel kurul için ise, güçlü bir liste hazırlanması konusunda görüş birliğine varıldı..
İç transferde Erdal, dış transferde ise 2’si yabancı ve ikisi de Türk olmak üzere 4 futbolcuya imza attıran Konyaspor’da, iyi bir yabancı kaleci konusunda temaslar yoğun şekilde devam ediyor.. İsmi açıklanmayan bu kalecinin yeşil-beyazlı renklere bağlanmasının ardından, yerli ikinci bir kaleci transfere edilecek… Bu yıl kadroda 3. kaleci olarak Nazmi yer alacak. Sözleşmesi devam eden Eray’a kulüp bulması önerilirken, Haluk ile yola devam etmeme kararı alınmıştı. Konyaspor’da sağ kanat ve Da Silva kalması halinde sol kanat ile defansa bir’er, orta saha ve forvete en az iki’şer oyuncu daha transfer edilecek. Ekstra olması halinde orta alana çok iyi bir transfere daha yapılabileceği öğrenildi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.