Konyaspor yönetimi Akyürek’e teşekkür etti
Tatlıcak Tevfik Lav Tesisleri içerisindeki sahanın etrafını başta ağaçlandırma olmak üzere çimlendirme yapılmasını sağlayarak güzel bir ortama kavuşturan Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyüreke katkılarından dolayı teşekkür eden Konyaspor Başkanı Bahat
Tatlıcak Tevfik Lav Tesislerindeki antrenman sahasının etrafı Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek’in talimatı ile Park Bahçeler Daire Başkanlığı ekiplerince yaklaşık bir ay süren çalışmalar sonunda ağaçlandırma ile birlikte çimlendirilmiş ve otomatik sulama sistemi kurulmuştu. Özellikle futbolcuların boş zamanlarında dinlenebileceği kamelyalar yapılarak tesisin çehresi değiştirilmişti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.