Konyaspor U8’in rakibi Fethiyespor
Bölgesel Gençlik Geliştirme Ligi Akdeniz Grubu'nda mücadele veren Konyaspor, 14.hafta maçında bugün Fethiyespor'u konuk edecek.
2 Nolu Sahada oynanacak karşılaşmayı Sadık Kayhan yönetecek.
3 haftalık galibiyet serisi son maçında Denizlispor'a karşı alınan 2-1'lik yenilgiyle son bulan Konyaspor U18 Takımı, 14.haftada Fethiyespor ile karşılaşacak. Akdeniz Grubu'nda topladığı 21 puanla 4.sırada bulunan yeşil-beyazlılar, rakibini mağlup ederek yeniden bir seri yakalamak ve zirve ile arasını koparmamak isteğinde. Konyaspor-Fethiyespor Bölgesel Gençlik Geliştirme Ligi Akdeniz Grubu 14.hafta maçı 24 Ocak Pazar günü (yarın) 2 Nolu Sahada saat 13:00'de başlayacak ve Sadık Kayhan, Mustafa Saraçoğlu, Fikri Öztunç hakem üçlüsü görev yapacak.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.