Konyaspor U16’nın gözü Türkiye şampiyonluğunda
U16 Takımlar Türkiye Şampiyonası finallerinde mücadele edecek Konyaspor, final yolundaki rakibi Kocaeli Demirspor oldu.
Bugün Kastamonu'da oynanacak maçların ilkinde saat 15:30'da Trabzonspor-Gaziosmanpaşaspor karşı karşıya gelirken, temsilcimiz Konyaspor ise saat 17:30'da başlayacak mücadelede Kocaeli Demirspor ile finale yükselebilmek için mücadele verecek. Yeşil-beyazlıların, Kocaeli Demirspor’u yenecek güçte olduğunu söyleyen altyapı sorumlusu Mehmet Soylu, Konya’ya bir şampiyonluk daha getirmeyi hedeflediklerini bildirdi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.