Konyaspor U13 takımı birinci oldu
U13 Ligi Konya İl Birinciliği finallerinde B Grubu'nda mücadele veren Torku Konyaspor, oynadığı iki maçta Konya Fenerspor'u 7-1, Selçuklu Belediyespor'u ise 7-0 mağlup ederek grubunu ilk sırada tamamladı ve ilimizi Türkiye Şampiyonası'nda temsil etmeye h
U13 Ligi Konya İl Birinciliği finallerinde B Grubu'nda mücadele veren Torku Konyaspor, oynadığı iki maçta Konya Fenerspor'u 7-1, Selçuklu Belediyespor'u ise 7-0 mağlup ederek grubunu ilk sırada tamamladı ve ilimizi Türkiye Şampiyonası'nda temsil etmeye hak kazandı. Oynadığı iki maçta rakip filelere 14 gol atan ve bir gol yiyen gençlerin başarısı yeşil-beyazlı camiada sevinçle karşılandı. Torku Konyaspor Alt Yapıdan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Necati Alper Sırıt ve U13 Takımı teknik sorumlusu Haldun Üstel, genç oyuncuların daha çok maç oynayarak aldıkları eğitimleri pekiştirmeleri adına son derece faydalı olan turnuvada grup birincisi olarak Konya'yı Türkiye Şampiyonası'nda temsil edecek oyuncuları kutlayarak başarıların devamı temennisinde bulundu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.