Konyaspor, Recep Kum'u unutmadı
Atiker Konyaspor Kulübü, ölümünün 14.yılında Recep Kum'u unutmadı.
2003 yılında Konyaspor'un şampiyon olmasıyla taraftarlardan Recep Kum, Konyaspor bayrağını elektrik direğine asarken akıma kapılarak vefat etmişti. Konyaspor'un efsane taraftarı merhum Recep Kum, ölümünün 14.yılında anılıyor.
Yeşil-beyazlı taraftarların yanı sıra Atiker Konyaspor Kulübü de Recep Kum'u unutmadı.
Kulüpten yapılan açıklamada, "Elektrik direğine Konyaspor bayrağını asarken hayatını kaybeden Recep Kum'u ölümünün sene-i devriyesinde bir kez daha rahmetle anıyoruz" denildi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.