Konyaspor PFDK’yasevk edildi
TorkuKonyaspor deplasmanda oynadığı Başakşehir maçında taraftarların kötü ve çirkin tezahüratı nedeniyle Profesyonel Futbol Disiplin Kuruluna sevk edildi
TorkuKonyaspor deplasmanda oynadığı Başakşehir maçında taraftarların kötü ve çirkin tezahüratı nedeniyle Profesyonel Futbol Disiplin Kuruluna sevk edildi. TFF’den yapılan açıklama şu şekilde Torku Konyaspor Kulübü'nün 08.03.2015 tarihinde oynanan İstanbul Başakşehir - Torku Konyaspor Spor Toto Süper Lig Süleyman Seba Sezonu müsabakasındaki "çirkin ve kötü tezahüratı" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatının 53. maddesi uyarınca PFDK'ya sevkine, karar verilmiştir
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.