Konyaspor Mehmet Vural Turnuvası'nda şampiyon oldu
Merhum gazeteci Mehmet Vural anısına düzenlenen futbol turnuvasının finalinde Konya Kara kartallar ile karşılaşan Torku Konyaspor U12 takımı normal süresi 0-0 sona eren maçtan penaltı atışları sonunda galip ayrıldı ve şampiyon oldu.
Merhum gazeteci Mehmet Vural anısına düzenlenen futbol turnuvasının finalinde Konya Kara kartallar ile karşılaşan Torku Konyaspor U12 takımı normal süresi 0-0 sona eren maçtan penaltı atışları sonunda galip ayrıldı ve şampiyon oldu. Turnuvaya Seydişehir Gücü, K.Kara Kartallar, Raketspor, Torku Konyaspor, Anadolu Selçukspor, Konya Masterler, Selçuklu Belediyespor ve Konya Fenerspor takımları katıldı
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.