Konyaspor galibiyeti kenetlenerek kutladı
Hacettepe engelini Eser'in golüyle kayıpsız geçerek haftayı galibiyetle kapatan Konyasporda, maç sonu büyük bir sevinç yaşandı.
Soyunma odasına inerek takımı tebrik eden Kulüp Başkanı Bahattin Karapınar ve yöneticiler, galibiyeti teknik heyet ve futbolcularla doyasıya kutladı. Yöneticiler, teknik heyet ve futbolcular soyunma odasında birlik ve beraberlik örneği ortaya koyarken, yaşadıkları mutluluk objektiflere yansıdı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.