Konyaspor Çınar ve Dönmez’i kutladı
Atiker Konyaspor Kulübü, TSYD Yönetim Kurulu üyeliğine seçilen Recep Çınar ve TSYD Konya’nın yeni başkanı olan Murat Dönmez’i kutladı
Türkiye Spor Yazarları Derneği’nin (TSYD) geçtiğimiz günlerde yapılan Genel Kurulu’nda TSYD Konya Şube Başkanı Recep Çınar, seçimlere tek aday olarak giren Oğuz Tongsir’in yönetim kurulu listesinde yer almıştır. TSYD yönetim kurulu üyesi Recep Çınar, gerçekleştirilen görevlendirme sonrasında sarı basın kartı komisyonunda yer alırken, federasyonların genel kurullarında dernek adına oy kullanma yetkisine de sahip olmuştur. Recep Çınar’ın genel merkezin yönetiminde yer almasının ardından, TSYD Konya Şube Başkanlığı’na Murat Dönmez getirilmiştir.Atiker Konyaspor Kulübü, Recep Çınar’ı ve Murat Dönmez’i tebrik ederek, yeni görevlerinde başarılar diledi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.