Konyaspor ara vermedi
Spor Toto Süper Lig’de 29.hafta maçında 21 Nisan Pazar günü MKE Ankaragücü ile deplasmanda karşılaşacak Atiker Konyaspor’da, bu maçın hazırlıkları başladı.
Teknik Direktör Aykut Kocaman ve yardımcı antrenörler yönetiminde Kayacık Tesislerinde yapılan antrenmanda DG Sivasspor maçında ilk 11’de forma giyen oyuncular Atletik Performans Antrenör Alper Aşçı yönetiminde koşu ve ayak tenisinden oluşan yenileme çalışması yaptı.
Diğer oyuncular sahada koşu ve ısınma hareketleri ile başlayan antrenmanı 5’e 3 ile devam ettirirken, 2’ye 2 ve 4’e 4 maçlarla ve HITT koşularıyla tamamladı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.