Konyaspor A2 Takımı liderliğini sürdürdü
Güney Grubunda mücadele veren Konyaspor A2 Takımı, deplasmanda oynadığı maçta Kayserisporu her iki yarıda da bulduğu gollerle 3-1 mağlup ederken puanını 37ye çıkarttı ve en yakın rakibinin 2 puan önünde liderliğini devam ettirdi.
Vali Nahit Canpolat Sahası’nda oynadığı 17.hafta maçında Kayserispor’u Feyyaz (2) ve Serbay’ın golleriyle 3-1 yenen yeşil-beyazlılar, 37 puana yükselirken, 4 grupta yer alan takımlar içerisinde Marmara Grubu’nda 40 puan toplayan Beşiktaş’ın ardından en başarılı ikinci takım oldu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.