Konyaspor A2 Son maça hazırlanıyor
TFF A2 Ligi Final Grubunda mücadele eden Torku Konyaspor sezonun son maçında yarın sahasında Boluspor ile karşılaşacak.
TFF A2 Ligi Final Grubunda mücadele eden Torku Konyaspor sezonun son maçında yarın sahasında Boluspor ile karşılaşacak. Merkez 2 Nolu Sahada oynanacak mücadele saat 13.30’da başlayacak. Final grubunda sıralamada sondan bir önceki basamakta 7.sırada bulunan yeşil-beyazlı ekip bu maçı kazanarak sezona moralli veda etmek istiyor. Torku Konyaspor’un rakibi Boluspor ise Ligde 2. Sırada yer alıyor. Bolu ekibi oynadığı 13 maçta 7 galibiyet 2 beraberlik ve 4 yenilgi alarak 23 puan topladı. Grubun ilk yarısında oynanan maçı Boluspor 4-2 kazanmıştı. Torku Konyaspor bu maçı kazanarak rövanşı almak ve sezona moralli veda etmek istiyor.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.