Konyaspor A2 Sivasspor önünde
Güney Grubunda 31 puanla lider durumda bulunan Konyaspor A2 Takımı, 15. hafta maçında bugün deplasmanda Sivassporun konuğu olacak.
4 Eylül Dış Saha’da saat 13.30’da başlayacak mücadeleyi Kayseri’den İlyas Emektar yönetecek. Konyaspor mücadele verdiği A2 Ligi Güney Grubu’nda 14 hafta sonunda topladığı 32 puanla en yakın rakibinin önünde 1 maç eksiğiyle lider durumda bulunuyor. Yeşil-beyazlılarda A Takım kadrosuna alınan kaleci Nazmi dışında önemli bir eksik bulunmuyor. Sivasspor-Konyaspor karşılaşmasını Kayseri’den İlyas Emektar, Alper Tatlı, Hicabi Pür hakem üçlüsü yönetecek. A 2 Takım antrenörü Salih Eken, Sivas gibi zorlu bir deplasmandan galibiyetle dönerek zirvedeki yerlerini korumak istediklerini söyledi. İyi bir ekip olduklarını ve yakaladıkları seriye devam etmek istediklerinin altını çizen Eken; “ Benim bu konuda futbolcularıma olan güvenim tam. evimize mutlu döneceğimize inanıyorum” dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.