Konya’nın şampiyon olacağına inanıyorum
Adanaspor maçında Konyaspor kafilesini yalnız bırakmayan Adana Gençlik ve Spor İl Müdürü hemşehrimiz Fazlı Bayram Hadi, bir Konyalı olarak Konyasporun şampiyon olacağına inandığını belirterek, şehrin inanmışlığının ve birlikteliğinin bu yolda takım adına
Adana’da oynanan karşılaşma öncesinde ve sonrasında yeşil-beyazlı ekibin kafilesiyle yakından ilgilenen, Adana Gençlik ve Spor İl Müdürü hemşehrimiz Fazlı Bayram Hadi, Konyaspor’un Adanaspor ile oynadığı karşılaşmayı da tribünden takip etti. Maç sonunda değerlendirmede bulunan Hadi, “Her iki takım içinde çok güzel bir ortam vardı. Hak edenin kazanmasını istedik. Ama Konyalı olduğumuz için Konyaspor’un her zaman kazanmasını canı gönülden arzu ediyoruz. Şans Konyaspor’dan yanaydı. Yüzde yüz bir pozisyonu değerlendiremediler. Ardından penaltı atışından yararlanamadılar. Gönlümüz Konyaspor’un 3 puanla maçtan ayrılmasından yanaydı. Ama olmadı. İnşallah Konyaspor sezon sonunda şampiyonluk ipini göğüsler ve yeniden Turkcell Süper Lig’e çıkar. Buna yürekten inanıyorum” diye konuştu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.