Konya’nın gururu oldu
TSYD Konya şubesi yöneticileri ile ASKF yönetim kurulu, önceki gün TASKK genel başkanı ve Türkiye Futbol Federasyonu yönetim kurulu üyesi Mehmet Baykan’ı Ankara’da ziyaret ederek kutladılar.
Mehmet Baykan ile birlikte TSYD ve ASKF yöneticileri daha sonra Kızılay Karanfil sokaktaki Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu binasına geçtiler. Burada yapılan görüşmeye Konya eski Valisi Ahmet Kayhan, merkez Valisi Ayhan Nasuhbeyoğlu ve Tekvando Federasyonu Başkanı Metin Şahin’de katıldı. Görüşme TSYD Başkanı ve yöneticilerinin Mehmet Baykan’a TSYD amblemli plaket vermeleri ve şeref defterine ziyaretle ilgili görüşlerini yazmalarıyla sona erdi ve kurul akşam saatlerinde Konya’ya döndü.
TSYD ve ASKF’nin Mehmet Baykan’a birlikte yaptıkları ziyarete şu yöneticilere katıldı.. TSYD: Recep Çınar, Cihat Yazıcı, Orhan Berk, Sabit Horasan.. ASKF: Derviş Ortasarı, Remzi Ay, Zahir Renklibay, Hasan Oğuz, A. Ferit Kesler, Mehmet Günbaş, Faruk Hatipoğlu, Abdullah Kırık, H. İbrahim Samur, Seyit Güven, Azam Sadıkoğlu, Tahir Taşyüz, Mehmet Yaman, Mustafa Çörekci, A. Fuat Bağcı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.