Konyalı karateciler Milli takım kampında
Çatalhöyük Karate Turnuvasında seçmesi yapılan ve ilk 2 dereceye giren başarılı sporcular Erzurum Palandöken’de milli takım için ter döküyor.
Karate Federasyonu 2010 yılı faaliyet programı dahilinde bulunan yaz gelişim kampında Konyalı karateciler şampiyonalara hazırlanıyor. 12 Temmuz tarihinde başlayan ve 19 temmuz tarihinde sona erecek kampta Konyalı karate antrenörü Fatma Taşbaşı sporculara nezaret ediyor. Milli takım kampında şu sporcular bulunuyor: Erkek Sporcular: Hüseyin Bakan, Mevlüt Candan, Selman Sarıçam, Yusuf Saray, Zeki Söylemez. Bayan Sporcular: Ayşe Aykır, Ayşe Eker, Esra Demiş, Tuğçe Demiş
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.