Konyalı halterciler başarıya doymuyor
Dünya Üniversiteler Halter Şampiyonası Tayland'ın Chiang Mai kentinde yapıldı.
Dünya Üniversiteler Halter Şampiyonası Tayland'ın Chiang Mai kentinde yapıldı. Şampiyonada Sporcumuz 53 Kg'da Ayşegül Çoban Koparmada 77 Kg ile dördüncü (4.), Silkmede 110 Kg ile ikinci (2.) toplamda da 187 kg ile Dünya 2. olarak gümüş madalya aldı.Hacer Demirel ise Koparmada 72 Kg ile ikinci (2.), Silkmede 89 Kg ile üçüncü (3.) toplamda da 161 kg ile Dünya 3. olarak bronz madalya kazanmıştır. Sporcularımız 3 gümüş, 2 bronz olmak üzere 5 madalya kazanmıştır.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.