Konyalı bilekçi ikinci oldu
Konyalı sporcu Ferhat Çıkmaz, Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Bilek Güreşi Türkiye Şampiyonası'nda hem sağ kolda hem sol kolda Türkiye ikincisi oldu.
Konyalı sporcu Ferhat Çıkmaz, Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Bilek Güreşi Türkiye Şampiyonası'nda hem sağ kolda hem sol kolda Türkiye ikincisi oldu. Karabük’te 25-26 Nisan’da yapılan ve 17 şehirden 170 sporcunun katıldığı şampiyonada ARM 1 Oturarak Yarışan Erkekler kategorisinde 65 kiloda yarışan Ferhat Çıkmaz, hem sağ kolda hem de sol kolda Türkiye ikincisi oldu. Çalışmalarını yoğun olarak sürdüren Ferhat Çıkmaz, hedefinin olimpiyatlarda Türkiye’yi ve Konya’yı başarıyla temsil etmek olduğunu dile getirdi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.