Konya'lı atıcılar hedef kaçırmadı
Türkiye Atıcılık Federasyonu 2014 Yılı Faaliyet Takviminde Yer Alan ‘Skeet Federasyon Kupası Müsabakaları' Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Saraçoğlu Atış Poligonunda 25-27 Nisan 2014 tarihleri arasında yapıldı.
Türkiye Atıcılık Federasyonu 2014 Yılı Faaliyet Takviminde Yer Alan ‘Skeet Federasyon Kupası Müsabakaları' Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Saraçoğlu Atış Poligonunda 25-27 Nisan 2014 tarihleri arasında yapıldı.Yoğun ilgi gören müsabakalara 14 ilden büyük erkeklerde 52, genç erkeklerde 14, veteranlarda 6, büyük bayanlarda 4, genç bayanlarda 9 sporcu katılırken toplamda 85 atıcı mücadele etti. Zevkli ve çekişmeli geçen yarışlarda, genç bayanlar kategorisinde yarışan atıcımız Konya'lı Deniz Üstündağ rakiplerini bir bir eleyerek grubunu birinci olarak tamamlayarak altın madalyanında sahibi oldu. Öte yandan genç erkeklerde Konyalı atıcı Salih Hafız ikinci olarak gümüş madalya kazanırken büyük bayanlarda da yine Konyalı sporcu Neşe Tunçalın üçüncü olma başarısı göstererek bronz madalyanın sahibi oldu. Kategorilerinde başarılı dereceler alan sporcularımız Konya'nın atıcılıktaki başarısını bir kez daha göstermiş oldular.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.