Konyagücü: 58 İzmir Büyükşehir: 97
Konyagücü: 58 İzmir Büyükşehir: 97
Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi temsilcimiz Konyagücü sahasında oynadığı maçta İzmir Büyükşehir Belediyespor’a 97-58 yenildi. 100. Yıl spor salonunda oynanan maça iki ekipte başa baş bir oyunla başladı. Temsilcimiz müsabakanın ilk çeyreğini 18-19 yenik kapattı. İkinci periyotta da rakibine üstünlük sağlayamayan kırmızı-beyazlı ekip devreye de 31-44 yenik girdi. Karşılaşmanın 2. yarısında konuk ekip aradaki farkı iyice açtı. 3. çeyreği Konya gücü 47-67 yenik tamamladı. Son periyotta da istediği oyunu sahaya yansıtamayan Konyagücü salondan 58-97 yenik ayrıldı.
SALON: 100. Yıl
HAKEMLER: Umut Aykan, Mehmet Ilgaz
KONYAGÜCÜ: Ali Burak, Canberk, Nadir, Zülküf, Mustafa, H. Hüseyin, İhsan, Recep, Mustafa, İsmail Kaplan, İsmail Ünsal, Ömer
İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ: Mustafa, Çağıl, Oğuz, Barbaros, Tolga, Feyyaz, Özkan, Vahap, Emre, Cengiz, Yiğit, Tamer
PERİYOTLAR 18-19, 31-44, 47-67, 58-97
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.